Prázdninový dům Pelešany

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Pelešany 134, Turnov 51101

Prázdninový dům Pelešany se nachází v Turnově, na cyklistické trase, v srdci Českého ráje. Pouhé 3 kilometry od prázdninového domu leží lázně Sedmihorky a zámek Hrubá Skála je odtud 5 km. Dům je tvořen 2 oddělenými ložnicemi, prostorným obývacím pokojem a plně vybavenou kuchyňí. Příjemné posezení, možnost grilování a prostor k hrám dětí poskytuje udržovaná zahrada s ohništěm a zařízenou terasou. Parkování zdarma je řidičům umožněno u objektu.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci bez poplatku

Prázdninový dům Pelešany On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Celý objekt

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Prázdninový dům Pelešany Pokoje

V prázdninovém domě je poskytováno pohodlné ubytování až pro 6 osob. V obývacím pokoji naleznete televizi se satelitním příjmem. Ohřát se můžete u litinových kamen. Obě ložnice disponují koupelnami se sociálním zařízením a sprchovým koutem. V celém domě je přístup k bezdrátovému internetovému připojení zdarma.

Prázdninový dům Pelešany Gastronomie

Dům má ve svém vybavení kompletně zařízenou kuchyňku, ve které si mohou hosté pohodlně připravit celodenní stravování. K restauracím s nabídkou jídel klasické české kuchyně i specialit a k obchodům dojdete pěšky za 10 minut.

Prázdninový dům Pelešany Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Prázdninový dům Pelešany Okolí

Dům je situován uprostřed CHKO Český ráj, v přírodní rezervaci Hruboskalsko. Leží v lesoparku na okraji osady Pelešany. Okolí je rájem pro pěší turisty i cykloturisty. Na hrad Valdštejn dojdete procházkou lesem. Turistická Zlatá stezka vede přes skalní rozhlednu Hlavatici na hrad Valdštejn, zámek Hrubou Skálu či skalní město s vyhlídkami. Navštívit můžete i lázně Sedmihorky, hrad Trosky a hrad Kost.

Prázdninový dům Pelešany

Pelešany 134, Turnov
Zobrazit celou mapu